Interiér na jednu noc: ľadová spálňa v O2 Aréne

Airbnb za nami prišiel s bláznivým nápadom - v rámci súťaže s cieľom rozšíriť rady Airbnb hostiteľov - chcel pretvoriť skybox v O2 aréne pri príležitosti hokejového zápasu ČR - Kanada na ľadovú spálňu.

Príbeh klienta

  • Interiér mal zaujať súťažiacich, byť plne funkčný a po akcii rýchlo demontovateľný. Všetko muselo byť hotové za mesiac - vrátane fotiek a dvoch videí. Znelo to bláznivo a nereálne a preto sa nám výzva tak páčila :)

Takto sme skybox prevzali:Ledova loznice v O2 arene - pred instalaci

Rozsah a špecifiká projektu

  • Navrhli sme interiér, ktorý schválila americká centrála Airbnb a hneď sme ho aj zrealizovali - s našimi stolármi sme to zobrali ako výzvu a veľmi nás to bavilo.
  • Všetko sme nafotili a pripravili sme aj 2 videá - jedno ako lákadlo na súťaž a druhé ako príbeh páru, ktorý prenocovanie vyhral.

Zaujímavosti

  • Tento projekt bol veľmi zaujímavý a unikátny, o tom niet pochýb :)
  • Na výsledok sa prišli pozrieť aj zástupcovia zo zahraničného Airbnb a boli nadšení – ľadová spálňa sa tak zaradila do knižnice netradičných miest k prespaniu, ktoré svetový startup ponúka - rovnako ako napríklad spálňu v akváriu so žralokmi.
  • Svietiaca ľadová plocha, resp. čelo postele tak zaujalo, že sme ho následne nainštalovali šéfovi O2 TV do kancelárie a huňatý gauč sme využili na ďalších akciách Airbnb.

Zadanie pre Hezkey bolo vytvoriť unikátny zážitok pre výhercov súťaže o prenocovanie v O2 aréne pri príležitosti hokejového zápasu ČR - Kanada.

Tím Hezkey predčil naše očakávania a vytvoril interiér, ktorý perfektne zapôsobil na fanúšikov hokeja, ale zaujal aj ostatných svojou atmosférou ľadového kráľovstva v kombinácii s útulnosťou a svetlosťou priestoru. Výhercovia boli interiérom nadšení a Skybox počas zápasu svietil na celú arénu. Myslím si, že v tej chvíli nemálo účastníkov zápasu túžilo posadiť sa spolu s výhercami na pohodlný gauč s kožušinovým prehozom.

Hezkey nás presvedčil svojou kreativitou, praktickosťou riešenia interiéru a rýchlosťou - všetko zvládli aj s výrobou do mesiaca. Zároveň nám ponúkli kompletný servis - od návrhu až po výrobu na mieru, nafotenie, ako aj natočenie dvoch skvelých videí.

Ak hľadáte partnera, ktorý posunie váš interiér ďalej a zároveň bude rešpektovať váš rozpočet a požiadavky, určite sa obráťte na Hezkey.    

-- Václav Gráf, manažér Airbnb zodpovedný za ČR 

Čo na ľadovú spálňu hovorili výhercovia súťaže, ktorí tam mohli ako jediní prenocovať? 

Ako vyzeral výsledok

A čo na skybox hovoril Janek Rubeš zo Streamu?

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Pobočka banky, ktorá vtiahne študentov do hry

obsahuje video

Banka, kde sa cítite dobre

Bežecký obchod s klubovou kaviarňou

Ako prebiehala inštalácia ľadovej spálne v O2 Aréne