Banka, kde sa cítite dobre

Na pobočkách Modré pyramidy to doteraz vyzeralo skôr ako na pošte a necítili sa tu dobre klienti ani zamestnanci. Interiéru dominovala tmavomodrá farba a veľké stoly oddeľovali klientov od poradcov. A potom prišla zmena.

Príbeh klienta

  • Pôvodne nás MP oslovila kvôli redizajnu Hypocentra na Jindřišské ulici v Prahe, ale celý koncept sa im tak zapáčil, že sme sa spoločne pustili do premeny celej siete pobočiek v ČR, ktorých je viac ako 180.

Rozsah a špecifiká projektu

  • Vytvorili sme moderný a pre klientov i zamestnancov príjemný dizajn interiéru, vrátane funkčného konceptu, vďaka ktorému je možné zariadiť každú pobočku v jednotnom štýle s príslušnými vizuálnymi prvkami ako aj moderným nábytkom.
  • Súčasťou projektu bolo aj vytvorenie nového vizuálneho štýlu pre interiéry a exteriéry pobočiek. Ich základom je motív pyramídy a farebná škála zahrňujúca rôzne odtiene firemnej modrej, ako aj doplnkové farby, vďaka ktorým interiér nepôsobí nudne.
  • Za dva a pol roka našej spolupráce sme zrealizovali už viac ako 15 pobočiek, vrátane dvoch centrál a každý ďalší rok sa plánuje redizajn minimálne 8 ďalších pobočiek.
  • Vďaka spokojnosti so spoluprácou na oboch stranách sa medzi nami a Modrou pyramídou vyvinulo cenné partnerstvo, vďaka ktorému finanční poradcovia MP radi odporúčajú naše služby svojim klientom.

Zaujímavosti

  • Po realizácii centrály v Bělehradskej ulici v Prahe sme začali meniť aj ďalšie priestory, ktoré pôvodne neboli v pláne - napríklad recepciu na centrále, kanceláriu riaditeľa či rokovacie miestnosti.
  • V novom prostredí sú finanční poradcovia Modré pyramidy veľmi spokojní a pracuje sa im oveľa lepšie. Príjemnejšie sa tu cítia aj klienti, ktorí si už nepripadajú na pobočkách tak odstrčene. 
  • Projekt sa dostal až do finále dizajnérskej súťaže Zasadačka roku 2017! 

Čo na výsledok a spolupráci hovorí klient

 „Predstava o poradcoch, ktorí len predávajú finančné produkty, u nás už dávno neplatí, a preto búrame aj tradičné pulty. V Modré pyramide poskytujeme odborné poradenstvo v komplexnej škále podľa potrieb klientov a tomu musí zodpovedať aj moderná a príťažlivá podoba našich pobočiek. To všetko preto, aby sme sa tu mohli s klientmi rozprávať o ich predstavách o bývaní a ich snoch o budúcnosti a tiež, aby sa tu cítili dobre,“  hovorí David Formánek, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Modré pyramídy

"Hezkey dokázali v minimálnom čase s maximálnym nasadením a rozumným realizačným rozpočtom pripraviť zaujímavý koncept. Vďaka, ze ste predčili naše očakávania!" hovorí Sandra Fridrichová, poradca CEO, zodpovedná za redesign poradenských centier

Pozrite sa ako to na pobočkách vyzerá

Klientské centrum Hypocentra MP

Premenou prešlo aj Hypocentrum Modré pyramidy, ktoré sídli na prvom poschodí historickej budovy na Jindřišské ulici v Prahe. Aj tu sme už presvetlili interiéry a poradcovia môžu komunikovať s klientmi vďaka šikovne rozmiestenému nábytku uvoľnene.

> > > Viac o redizajne historickej budovy na Jindřišské ulici si môžete prečítať tu.

Centrála Modré pyramidy v Bělehradskej ulici

Vlajkovou loďou nových poradenských centier je samozrejme centrála v Bělehradskej ulici. Predtým pôsobila aj napriek preskleným stenám tmavo a stiesnene. Naviac tu fungoval vyvolávací systém, ako na pošte. Teraz je interiér vzdušný a klienti aj poradcovia sa tu cítia veľmi príjemne.interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidainteriér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramida
interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidamodra pyramida bělehradská interiér

Poradenské centrá

Zrealizovali sme už viac ako 15 poradenských centier Modré pyramídy a postupne sme ich premenili na priateľské a prehľadné priestory, ktoré vyzývajú k návšteve. Postupne sa takto premenia všetky pobočky po celej ČR.interiér kanceláře - poradenská centra Modrá pyramida

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Pobočka banky, ktorá vtiahne študentov do hry

Bežecký obchod s klubovou kaviarňou

Ako prebiehala inštalácia ľadovej spálne v O2 Aréne

obsahuje video

Interiér na jednu noc: ľadová spálňa v O2 Aréne