Moderné kancelárie v historickej budove

Tmavé miestnosti historickej budovy v centre Prahy pôsobili napriek veľkorysému priestoru stiesnene a nevľúdne. Teraz je v priestoroch Modré pyramidy a Bidli radosť pracovať.

interiér kanceláře - klientské centrum Modrá pyramida

Príbeh klienta

  • Vedenie oboch spoločností nás oslovilo, aby sme nepoddajné priestory bankového domu v Jindřišskej ulici pretvorili v prívetivé variabilné interiéry, ktoré ladia s novým smerovaním značky.
  • Jednou z požiadaviek bolo, aby sa tu klienti, ako aj zamestnanci cítili dobre a uvoľnene, skoro ako doma či v obľúbenej kaviarni.

Rozsah a špecifiká projektu

  • V rámci jednej budovy bolo treba vytvoriť niekoľko typov funkčných priestor pre rôzne príležitosti a využitie.
  • Architektka Petra Vasquez s tímom zachovala cenné prvky starej novomestskej budovy a nenásilne ju prepojila s moderným, vzdušným dizajnom, čím interiér pozdvihla na novú úroveň.

Hypocentrum Modrá pyramidaV priestoroch Hypocentra sme prepojili moderný dizajn s historickými prvkami, ako je napríklad pôvodná dlažba.

"Pri navrhovaní sme mysleli na to, aby sa v nových interiéroch klienti cítili vítaní a zamestnancom sa tu dobre pracovalo. V priebehu tvorby nového dizajnu sme živo diskutovali s finančnými poradcami a pýtali sme sa ich, čo by im prácu uľahčilo alebo spríjemnilo, "

hovorí architektka Petra Vasquez.

V historickej budove v Jindřišskej v Prahe sme zrealizovali:

Klientské centrum Hypocentra Modré pyramidy

Na prvom poschodí budovy sme vytvorili úplne nové klientske centrum. Aby priestor nepôsobil odmerane, ale ústretovo a neformálne, zariadili sme ho dizajnovými svietidlami a nábytkom, ktorý nie je pre kancelárske priestory typický. Klienti a poradcovia k sebe majú bližšie aj vďaka rozmiestneniu jednotlivých prvkov. Domácu atmosféru podčiarkuje aj množstvo zelene, ktoré funguje aj ako deliaci prvok.interiér kanceláří - klientské centrum Modrá pyramida interiér kanceláří - klientské centrum Modrá pyramida
Nábytok do klientského centra sme zámerne volili nekancelársky, aby podčiarkol domácu atmosféru.

> > > Viac o koncepte nových klientských centier si môžete prečítať tu

Relax zóna s bistrom pre zamestnancov

V rámci zázemia pre zamestnancov tu vznikla aj rozľahlá oddychová zóna s vlastným barom. Pôsobí rovnako príjemne ako moderné kaviarne, je vzdušná, plná hravo rozmiestneného pohodlného nábytku, voľne zavesených lámp a živých rastlín.
Vďaka industriálnym prvkom, dizajnovým svietidlám a variabilnému nábytku pôsobí relax zóna pre zamestnancov ako obľúbené bistro.


> > > Viac o relax zóne si môžete prečítať tu

Rokovacie priestory a kancelárie

Vo veľkorysých priestoroch sme vybudovali rôznorodé zázemie pre zamestnancov vrátane zasadačiek a kancelárií. Pri tvorbe týchto interiérov sme rovnako ako v prípade klientskych centier vychádzali z novej vizuálnej identity firmy.zasedačka - kancelářské prostory Modrá pyramida
V reprezentatívnej konferenčnej miestnosti sme priamo do rokovacieho stola zakomponovali logo a zeleň.
Interiér zasedací místnosti v kancelářích
Vo VIP klientskej zóne sme do podhľadov použili akustický obklad vo firemných farbách.

> > > Viac o rokovacích priestoroch si môžete prečítať tu

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

obsahuje video

Účelne rozdelený open space, kde pulzuje spolupráca

Oáza relaxu pre zamestnancov

Just in time interiér pre logistickú firmu

Kde sú aj dlhé porady zážitkom