Moderné kancelárie v historickej budove

Tmavé miestnosti historickej budovy v centre Prahy pôsobili napriek veľkorysému priestoru stiesnene a nevľúdne. Teraz je v priestoroch Modré pyramidy a Bidli radosť pracovať.

interiér kanceláře - klientské centrum Modrá pyramida

Príbeh klienta

  • Vedenie oboch spoločností nás oslovilo, aby sme nepoddajné priestory bankového domu v Jindřišskej ulici pretvorili v prívetivé variabilné interiéry, ktoré ladia s novým smerovaním značky.
  • Jednou z požiadaviek bolo, aby sa tu klienti, ako aj zamestnanci cítili dobre a uvoľnene, skoro ako doma či v obľúbenej kaviarni.

Rozsah a špecifiká projektu

  • V rámci jednej budovy bolo treba vytvoriť niekoľko typov funkčných priestor pre rôzne príležitosti a využitie.
  • Architektka Petra Vasquez s tímom zachovala cenné prvky starej novomestskej budovy a nenásilne ju prepojila s moderným, vzdušným dizajnom, čím interiér pozdvihla na novú úroveň.

Hypocentrum Modrá pyramidaV priestoroch Hypocentra sme prepojili moderný dizajn s historickými prvkami, ako je napríklad pôvodná dlažba.

"Pri navrhovaní sme mysleli na to, aby sa v nových interiéroch klienti cítili vítaní a zamestnancom sa tu dobre pracovalo. V priebehu tvorby nového dizajnu sme živo diskutovali s finančnými poradcami a pýtali sme sa ich, čo by im prácu uľahčilo alebo spríjemnilo, "

hovorí architektka Petra Vasquez.

V historickej budove v Jindřišskej v Prahe sme zrealizovali:

Klientské centrum Hypocentra Modré pyramidy

Na prvom poschodí budovy sme vytvorili úplne nové klientske centrum. Aby priestor nepôsobil odmerane, ale ústretovo a neformálne, zariadili sme ho dizajnovými svietidlami a nábytkom, ktorý nie je pre kancelárske priestory typický. Klienti a poradcovia k sebe majú bližšie aj vďaka rozmiestneniu jednotlivých prvkov. Domácu atmosféru podčiarkuje aj množstvo zelene, ktoré funguje aj ako deliaci prvok.interiér kanceláří - klientské centrum Modrá pyramida interiér kanceláří - klientské centrum Modrá pyramida
Nábytok do klientského centra sme zámerne volili nekancelársky, aby podčiarkol domácu atmosféru.

> > > Viac o koncepte nových klientských centier si môžete prečítať tu

Relax zóna s bistrom pre zamestnancov

V rámci zázemia pre zamestnancov tu vznikla aj rozľahlá oddychová zóna s vlastným barom. Pôsobí rovnako príjemne ako moderné kaviarne, je vzdušná, plná hravo rozmiestneného pohodlného nábytku, voľne zavesených lámp a živých rastlín.
Vďaka industriálnym prvkom, dizajnovým svietidlám a variabilnému nábytku pôsobí relax zóna pre zamestnancov ako obľúbené bistro.


> > > Viac o relax zóne si môžete prečítať tu

Rokovacie priestory a kancelárie

Vo veľkorysých priestoroch sme vybudovali rôznorodé zázemie pre zamestnancov vrátane zasadačiek a kancelárií. Pri tvorbe týchto interiérov sme rovnako ako v prípade klientskych centier vychádzali z novej vizuálnej identity firmy.zasedačka - kancelářské prostory Modrá pyramida
V reprezentatívnej konferenčnej miestnosti sme priamo do rokovacieho stola zakomponovali logo a zeleň.
Interiér zasedací místnosti v kancelářích
Vo VIP klientskej zóne sme do podhľadov použili akustický obklad vo firemných farbách.

> > > Viac o rokovacích priestoroch si môžete prečítať tu

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Just in time interiér pre logistickú firmu

Recepcia, ktorá nielen víta a reprezentuje

Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode