Flexibilné kancelárie, ktoré rastú či naopak sa zmenšujú podľa vašich potrieb

Nielen covid19 ukázal, ako rýchlo potrebujú firmy reagovať. Platí to aj o priestore kancelárií, ktorý by mal mať schopnosť rásť či zmenšiť sa podľa potrieb firmy. Také bolo zadanie kancelárie, ktorú sme vytvorili pre business inteligence firmu BizMachine.

Návrh interiéru kanceláří

Príbeh kancelárie

  • Zadanie bolo vytvoriť kancelárie v presklenom priestore novej budovy v pražskom Karlíně pre 30 zamestnancov s potenciálom rastu až na dvojnásobok, ale rovnako byť pripravený aj na pokles počtov. 
  • Priestor sme rozdelili na vstupnú a pracovnú časť umiestnením 3 meeting boxov pri zachovaní vizuálneho prepojenia oboch častí. Takto je možné ľahšie oddeliť pracovníkov od návštevníkov. 
  • V pracovnej časti sme navrhli „arénu“ – pracovno-relaxačnú platformu umiestnenú medzi zónami pracovných miest, ktorá sa dá rozdeliť podľa potreby na menšie celky. 

Interiér zasedací místnosti

Zaujímavosti 

  • Zo zdravotného ale aj výkonnostného hľadiska je lepšie striedať pracovné polohy. V týchto priestoroch majú zamestnanci možnosť pracovať okrem svojho miesta aj z barových hotspotov, z flexibilne umiestnených soft spotov, z komunitného bistra či na stojáka. 
  • S kolegami a návštevami sa môžu stretnúť fyzicky alebo virtuálne v meetingových boxoch alebo v klasických zasadačkách.  
  • Industriálny štýl kancelárie doplňujú rastliny, ktoré zlepšujú vzduch.

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Just in time interiér pre logistickú firmu

Recepcia, ktorá nielen víta a reprezentuje

Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode

Kancelárie, ktoré potešia zamestnancov aj klientov