Recepcia, ktorá nielen víta a reprezentuje

V pražskej centrále Modré pyramidy sa zastavil čas. Slečna recepčná "utopená" za vysokým pultom a haldou rastlín. Vstupný pristor, ktorý vôbec neodrážal filozofiu firmy. Pritom úloha recepcie nebola nikdy tak dôležitá ako teraz, keď hrá kľúčovú úlohu v bezpečnom usmerňovaní toku ľudí.

Interiér recepce a vstupního prostoru

Príbeh klienta

  • Pre Modrou pyramidu sme vytvorili nový koncept klientskych centier, z ktorých sme už viac ako tri desiatky aj zrealizovali. Nastal čas zmodernizovať aj vstupný priestor banky v duchu celého konceptu.

Rozsah a špecifiká projektu

  • recepciu a celý vstupný interiér sme premenili na "komunikujúci" interiér, kde recepčná hneď nadviaže očný kontakt s návštevou, ponúkne príjemní posedenie, bezepčne usmerní tok ľudí a prepojí návštevu so svojim bankovým poradcom. 
  • Interiéru dominuje recepčný pult z umelého kameňa oživený rastlinami. 
  • V priestore sme uplanili grafické a vizuálne prvky z nášho konceptu pobočiek Modré pyramidy – farebný akustický obklad s pyramídkami, ktoré sa opakujú aj na polepoch výkladov. Recepciu sme vybavili novým nábytkom, navrhli nový podhľad, svetlá aj podlahu. 

Zaujímavosti 

Dbali sme o to, aby sa tu dobre cítili nielen návštevníci, ale aj pracovníci recepcie. Interiér recepce a vstupního prostoru - moderní interiérInteriér recepce a vstupního prostoruInteriér recepce s interiérovou grafikouInteriér recepce a vstupního prostoruInteriér recepceInteriér recepce a vstupního prostoru

Ako vyzerala recepcia pred premenou?

Autor fotografií: Modrá pyramida stavební spořitelna

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Just in time interiér pre logistickú firmu

Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode

Kancelárie, ktoré potešia zamestnancov aj klientov