Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode

Avocode pomáha svojím softvérom v práci programátorom, zatiaľčo ich vývojári sedeli v tmavom open space, kde sa navzájom rušili. Rozhodli sa preto prenajať nové kancelárske poschodie, kde chceli svojim kolegom dopriať príjemný priestor, kde môžu nerušene pracovať, alebo spoločne diskutovať o veciach.

Interiér kancelárií - open space versus uzavreté kancelárie

Rozsah a špecifiká projektu

  • Navrhli sme nové poschodie kancelárií s rozlohou 250 m2 vrátane novej kuchynky, sociálnych zariadení a pracovných, rokovacích a odpočinkových zón, kde pracujú 3 rozdielne tímy.
  • Vychádzali sme z DNA úspešného startupu Avocode, ktorý sa presadil napríklad na Americkom trhu, a ktorý dbá na svoju unikátnu kultúru a zároveň chce držať výdaje na uzde.
  • Nové kancelárie rozvíjajú vizualitu avokáda napríklad v netypických oblých priečkach, ktoré priestor delia, ale neuzatvárajú.
  • Celé kancelárie sme potom zasadili do kontextu nádherného historického paláca na pražskej Národnej triede - pôvodne rozpřiečkovaný a tmavý priestor sme otvorili a nechali vyniknúť krásnym špaletovým oknám.

Interiér moderných kancelárií pre startup

Zaujímavosti

  • Aj keď je priestor otvorený, zamestnanci majú veľa možností úkrytu na sústredenú prácu, rýchlu schôdzku, alebo dlhý workshop.
  • Kancelárie sú momentálne v realizácii. Snáď už čoskoro ukážeme, ako sa tu pracuje.

Moodboard interiéru kancelárií

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

obsahuje video

Účelne rozdelený open space, kde pulzuje spolupráca

Oáza relaxu pre zamestnancov

Moderné kancelárie v historickej budove

Just in time interiér pre logistickú firmu