Just in time interiér pre logistickú firmu

Logistika je dynamické odvetvie a to sa odráža aj v návrhu interiéru kancelárií firmy Just in Time. Klient si prial pracovné priestory, ktoré priam nabíjajú energiou a motiváciou.

Návrh interiéru kanceláří v Prostějově.

Příběh klienta

Firma sídlí v prenájme, preto musí počítať s tým, že pri jeho skončení bude musieť priestory uviesť do pôvodného stavu. Preto pri prerábke neprichádzali do úvahy väčšie stavebné úpravy. A to ani z dôvodu limitovaného rozpočtu. Na druhej strane si klient želal energizujúci moderný interiér. 

 

Rozsah a špecifiká projektu

  • Budova trpela nedostatkom denného svetla. Zariadenie kancelárií nevyhovoval moderným požiadavkám ani estetike. 
  • Designérka preto použila hlavne bielu farbu a lesklé povrchy, ktoré priestor opticky prevetlujú a zväčšujú. Koncept doplnila ľahko udržiavateľným nábytkom v neutrálnych odtieňoch hnedej a béžovej, ktoré sú nadčasové a teda šetria rozpočet. 
  • Každú miestnosť navyše oživuje jedna výraznejšia prídavná farba, ktorá sa objavuje na nábytku aj fototapete. Tie doslova nabíjajú energiou a optimizmom. Zároveň sú ľahko meniteľné. 

Zaujímavosti

  • Motívy na stenách odkazujú na každodennú náplň práce zamestnancov a prepájajú ich cez spoločné prvky. 
  • Aby interiér nepôsobil tuctovo, detaily ako prekrížené nohy pracovných stolov a iné dodávajú priestoru unikátnosť.Návrh interiéru kanceláří v Prostějově.Návrh interiéru kanceláří v Prostějově v Olomouckém kraji.

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Recepcia, ktorá nielen víta a reprezentuje

Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode

Kancelárie, ktoré potešia zamestnancov aj klientov