Oáza relaxu pre zamestnancov

Nevyhovujúce zázemie s kuchynkou sme premenili vo vzdušnú odpočinkovú zónu, kde sa zamestnanci radi stretávajú. Priestor okrem farebného nábytku oživili rastliny a machové obrazy.

/vybavení interiéru pro kanceláře

Príbeh klienta

  • Spoločnosť Bidli chcela premeniť interiéry svojej historickej budovy na Jindřišské ulici v Prahe, kde sa nachádzalo aj zastaralé zázemie s kuchynkou pre zamestnancov. Zázemie chcela zmodernizovať a vytvoriť z neho miesto, kde sa budú zamestnanci radi stretávať a budú sa tu cítiť dobre.

Rozsah a špecifiká projektu

  • Navrhli sme rozľahlú odpočinkovú zónu s vlastným barom namiesto klasickej kuchynky a dohliadali sme na celú realizáciu. Nový priestor pôsobí rovnako príjemne ako moderné a obľúbené kaviarne či bistrá, je vzdušný, plný variabilného nábytku, dizajnových svietidiel a zelene.
  • Pri výbere vybavenia a nábytku na mieru sme dbali o dobrú udržateľnosť materiálu a na to, aby vydržali dlhodobú záťaž. Interiéru relax zóny tak dominuje svetlé drevo, tmavý kov a kvalitné textílie. 

Zaujímavosti

  • Pre zútulnenie a osvieženie tohto veľkého priestoru s vysokými stropmi sme použili množstvo zelených rastlín a obrazy z bezúdržbového machu. Aj vďaka tomuto živému elementu sa tu zamestnanci cítia ako v obľúbenej kaviarni a nie ako v kancelárii. Radi tu obedujú či relaxujú pri káve. Je to zároveň miesto, kde vznikajú nové nápady a posilňuje spolupráca. Niektorí finanční poradcovia tu dokonca mávajú rokovania s VIP klientmi, čo je pre nich efektívnejšie a pohodlnejšie.
  • Relax zóna sa dostala až do finále dizajn súťaže Zasadačka roku 2017!

/kuchyňský kout na míru /relax zóna pro kancelářské prostory/bezúdržbová zeleň do kanceláří/návrh a realizace odpočinkové zóny

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Just in time interiér pre logistickú firmu

Recepcia, ktorá nielen víta a reprezentuje

Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode