Štyri poschodia pivného potešenia - interiéry návštevníckeho centra

Ikonická značka Bernard chcela nalákať svojich fanúšikov na návštevu svojho pivovaru v Humpolci. Vznikla tak nová budova návštevníckeho centra, kde budú začínať a končiť prehliadky pivovaru. Vytvorili sme interiéry dvoch reštaurácií, obchodu a kinosály a všetko sme zladili aj s exteriérom.

Interiér pivovarské reštaurácie

Rozsah a špecifiká projektu

  • Pre návštevníkov pivovaru je určená recepcia s obchodom, na druhom poschodí kinosála s expozíciou a na treťom poschodí zas pivovarská krčma, ktorá sa dá rozdeliť do troch častí pre prípadné svadby či iné akcie.
  • V poslednom poschodí je pre návštevníkov, miestnych aj okoloidúcich prístupná panoramatická pivovarská reštaurácia s nádhernými výhľadmi na Humpolec a s mezaninom, kde návštevníci môžu sedieť medzi krovami budovy bývalých pivovarských štokoch.
  • Momentálne sa budova stavia a návštevnícke centrum má byť otvorené začiatkom roka 2020.

Zaujímavosti

  • Pri tvorbe konceptu sme sa inšpirovali industriálnym prostredím pivovaru. V interiéri sú použité meď, drevo, kontrastné tmavé materiály, ale napríklad aj výrazné sklenené svetlá.
  • Špecifickým prvkom sú potom dekoratívne a deliace steny z pivných fliaš, ktoré v interiéri rozohrávajú rafinovanú svetelnú hru.

Interiér pivovarské reštaurácieInteriér pivovarské reštaurácieInteriér pivovarské reštaurácieInteriér pivovarské reštaurácie

Pivovarská krčmaInteriér pivovarské krčmyInteriér pivovarské krčmyInteriér pivovarské krčmy

Recepcie a návštevnícky obchodInteriér recepcie a obchoduInteriér recepcie a obchodu

Na interiéroch pracuje tím architektov - hlavný architekt: B. Bencová, architekti: P. Barotková, L. Hradecká, projekt management: M. Machů, J. Klíma.

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Domáci kórejská kuchyne v modernom bistre

Kaviareň z ríše divov

Glamour kaviareň s ázijskými dezertmi

Geometrická kaviareň v polyfunkčnom dome