Harmonické sushi bistro

Kórejský majiteľ niekoľkých sushi reštaurácií v Prahe, mal veľký sen - otvoriť si ázijské bistro s unikátnou ponukou sushi na želanie. Okrem dizajnu interiéru sme vytvorili aj celú vizuálnú identitu, od jedálneho lístka, cez navigáciu a tlačoviny.

Príbeh klienta

  • Klient si našiel krásne priestory v historickej Gurmet pasáži Dlouhá v centre Prahy, kde dnes sídlia tie najlepšie gastro podniky. Vo vybranom priestore však boli len holé steny, preto nás oslovil, aby sme vytvorili svieži koncept interiéru, ktorý by vhodne podporil ponuku jedál.

Priestor sme prevzali v stave shell&core bez sociálnych zariadení i kuchyne.

Rozsah a špecifiká projektu

  • Pre bistro Yami Sushi sme navrhli vzdušný dizajn interiéru, ktorý vychádza z kórejských motívov a ladí s modernou ázijskou kuchyňou. Majiteľ nám následne zveril aj dohľad nad rekonštrukciou a koordináciou všetkých prác na mieste.
  • Súčasťou návrhu bolo aj vytvorenie vizuálnej identity bistra, vrátane loga, farebnej škály, polepov výkladov, menu a tiež webových stránok.Grafika webu - Yami Sushi Bistro - Hezkey.cz

Zaujímavosti

  • Pri navrhovaní interiéru sme vychádzali z typických ázijských motívov a kombinácie prírodného dreva, tmavošedej farby a zaujímavého odtieňa červenej, ktorá podporuje chuť k jedlu. Na prvý pohľad zaujmú panely s gravírovanými geometrickými tvarmi, lamelové svetlá pripomínajúce lampióny alebo ručne maľovaný motív sakury na stene.

Harmónia chuti a priestoru

Vďaka našim dvom architektom, projektovému manažérovi a grafickému dizajnérovi, ako aj osvedčeným remeselníkom a dodávateľom, vznikol koncept, ktorý dômyselne prepojuje originálny interiér ázijského bistra s novou grafickou identitou. Interiér restaurace - Návrh interiéru na míru - Yami Sushi BistroYami Sushi Bistro - Interiér restaurace - Návrh a realizace interiéruInteriér restaurace - Návrh a realizace - Yami Sushi Bistro

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Domáci kórejská kuchyne v modernom bistre

Štyri poschodia pivného potešenia - interiéry návštevníckeho centra

Kaviareň z ríše divov

Glamour kaviareň s ázijskými dezertmi