Premena open space na kancelárie, kde sa príjemne pracuje

Vedenie Coweo Technologies, vizionári s úspešnou HR platformou jenprace.cz, chcú dopriať svojim zamestnancom miesto stierajúce hranice medzi prácou a home-office. Príbeh sa odohráva v Karlíne, v pražskej Silicon Valley.

Interiér kancelárií a relaxačné zóny pre stredne veľkú IT firmu

Príbeh klienta

Rast úspešnej digitálne firmy si vyžiadalo presťahovanie do nových kancelárií, ktoré však nevyhovovali. Nepodporovali tímovosť ani vznik nových projektov. A nebolo si kde zahrať ani Playstation. Administratívny priestor s rozlohou 250m2 však ponúkal potenciál pre zmenu.

Půdorys Coweo

Rozsah a špecifiká projektu

  • Trojčlenný tím projekťák /architekt Kuba, architekt Ivo a dizajnérka Tereza prišiel s nápadom office prostredia vychádzajúceho z DNA digitálnej firmy plnej nápaditých ľudí, ktorí nezahadzujú klávesnicu po odchode z práce a do práce sa chodia aj baviť.
  • Navrhli rozčleniť open space do zón pomocou prírodných predelov.  

Drevena vestavba

Dubová stavba s lamelovými roštami a vertikálnou záhradou osadenou na oceľovom pletive

Zaujímavosti

  • Využitie vstavanej konštrukcie, oceľového pletiva, cementovo-drevených dosiek na stenách či strope s obnaženou vzduchotechnikou dávajú návrhu industriálny feeling, ktorý zjemňujú subtílne latové priečky, pastelové farby a závesné rastliny 
  • Stena z heraklitu, kobercových plôch, magnetických tabúľ a obrazoviek zlepšuje akustiku a fungujú zároveň ako estetický prvok
  • Hojdačky, neónové nápisy, farebná obývačka s playstation a zelená mäkká sedačka boria mýtus, že život v Coweo Technologies s.r.o. je "jenprace.cz".

Interiér kancelárií a relaxačné zóny pre stredne veľkú IT firmu

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Just in time interiér pre logistickú firmu

Recepcia, ktorá nielen víta a reprezentuje

Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode