Účelne rozdelený open space, kde pulzuje spolupráca

Nové priestory stredne veľkej IT firmy mali umožniť spolužitie množstva rôznorodých profesií od IT-čkárov až po projekťákov a grafikov. Priestor sme tak účelne rozdelili tak, aby poskytoval zamestnancom miesto, kde sa môžu sústrediť, spolupracovať, rozprávať a relaxovať.

/

Rozsah a špecifiká projektu

  • Vytvorili sme plán celého priestoru tak, aby zamestnanci popri funkčnom pracovnom zázemí, kde sa môžu plne sústrediť, mali aj dostatok možností k zmene pracovného prostredia a vzájomným stretnutiam – okrem baru pri kuchynke sa môžu stretávať v odpočinkových zónach, v hernej/relax zóne či v presklených rokovacích miestnostiach.

Interiér kanceláří IT firmy - zóny v interiéru

Zaujímavosti

  • Priestor open space-u sme rozdelili deliacimi výpletmi z lana bez toho, aby sme narušili jeho celistvosť. Laná previazané do liniek odkazujúcich na symboliku tlkotu srdca vychádzajú zo sloganu spoločnosti „Naše srdcia bijú pre skvelé projekty na webe“ a oddeľujú jednotlivé oddelenia firmy v open space, zároveň však nebránia vo výhľade a komunikácii.
  • Ďalším zaujímavým prvkom je blikajúca recepcia, ktorá taktiež odkazuje na tlkot srdca a slogan firmy

/

Spojovacou črtou celej kancelárie je červená linka odkazujúca na logo a slogan spoločnosti, ktorá sa premieta do blikajúcej (pulzujúcej) recepcie, deliacich výpletov, ako aj polepov stien a deliacich sklenených priečok./

Tiež by ste chceli reštartovať interiérový dizajn?

Vytvorte dopyt

Alebo nám zavolajte na +421 905 438 641 alebo napíšte na info@hezkey.sk.

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Just in time interiér pre logistickú firmu

Recepcia, ktorá nielen víta a reprezentuje

Ani open space, ani uzavreté kancelárie, jednoducho Avocode